top of page
  • Foto van schrijverKNVvL Bestuur

Beslis mee over de toekomst van onze vereniging op vrijdag 3 november

Bijgewerkt op: 1 nov. 2023

Sinds dit jaar heeft elk lid een stem tijdens onze algemene ledenraad vergadering (ALV). Tijdens deze ALV’s worden beslissingen genomen over de toekomst van onze vereniging, dus maak gebruik van je stemrecht. Als je wil weten waar we op 3 november in Woerden (KNVvL hoofdkantoor) over gaan vergaderen, klik dan op deze link voor de agenda en de stukken.


Wil je meepraten en stemmen, meld je dan aan door een mail te sturen naar secretaris.paragliding@knvvl.nl ovv je naam en je KNVVL lidmaatschapsnummer. Hopelijk mogen wij je verwelkomen.


  • Op vrijdagavond 3 november 2023

  • vanaf 19:30h (inloop vanaf 19:00h) de jaarlijkse najaarsvergadering voor de afdeling Paragliding.

  • Plaats van handeling is het kantoor van de KNVvL in Woerden. Klik hier voor de routebeschrijving.

  • Aanmelden voor deze ALV is noodzakelijk en kan geschieden via een eenvoudig mailtje aan secretaris.paragliding@knvvl.nl met als onderwerp “aanmelden ALV 3-11” en vermelding van je naam en lidnummer.


Met vriendelijke groet,


Het Bestuur Paragliding92 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page